Karty Paliwowe - System PrePaid

 

Firma "MIK-OIL" wkrótce wprowadzi nowy bezgotówkowy system  zakupów  paliw w sieci stacji ORLEN przy wykorzystaniu kart paliwowych ORLEN FLOTA w systemie PrePaid. Działanie i jego konstrukcja jest bardzo podobna do stosowanych u operatorów  telefonii komórkowej ofert  "telefon na kartę - bez umowy"  w tym wypadku bez jakichkolwiek zabezpieczeń płatności.

 

Użytkownicy Kart Flotowych bedą mogli w dowolnej kwocie zasilić swoje konto i bezgotówkowo wykorzystać środki na zakup paliw i innych produktów pozapaliwowych dostepnych na stacji Orlen. Na każdej karcie będzie można skonfigurować limity co do wartości i rodzaju produktów dostepnych za pomocą karty.

Wszyscy klienci czy to w systemie tradycyjnym z odroczonym terminem płatności czy to w systemie PrePaid bedą uprawnieni do programów rabatowych.

Flagowym i zarazem najbardziej wykorzystywanym jest program cenowy opierający się na cenach hurtowych w którym to można uzyskać bardzo wysokie rabaty ceny paliwa.

 

Każdy klient otrzyma elektroniczny dostęp do serwera www sieci Internet gdzie monitoruje On-Line swoje tankowania (aktualne zużycie czas, data, miesjsce itp.)  oraz otrzymuje raporty z paliwowych indeksów giełdowych gdzie może śledzić aktualną cenę hurtową Spot.

 

Współpracujemy ze wszystkimi podmiotami gospodarczymi niezależnie od formy prawnej oraz ilości aut lub sprzętu w Firmie.

 

 

               Zapraszamy  do  długofalowej  współpracy...